MaNiAc FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaNiAc FoRuM

WeLcOmE tHE mANiac foRUM

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu söz çok güzel

3 posters
YazarMesaj
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 10:37 am

bjk lilerle gs liler kardeştir fb liler ise kalleştir ben bjk liyim ama gerçek takımım anti fb 8)8)8)8)8)8)8)8)Coolfaraosantabu söz çok güzel Icon_santa
cmxgz
SÜPER MOD
SÜPER MOD
cmxgz

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:10 pm

sana katılıyorum dostum
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:12 pm

madem katılıyon niye bizim GS bölümümüze gelip de bjk maçı alcak diyon Razz Dalga mı geçiyon adam mı seçiyon???

En son tarafından Cuma Eyl. 15, 2006 6:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cmxgz
SÜPER MOD
SÜPER MOD
cmxgz

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:14 pm

alacak tabi macı ya kim alacak GS mi cheers EN cheers BJK cheers

En son tarafından Cuma Eyl. 15, 2006 6:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:36 pm

Tmm o zaman bjk maçı almıycak diyosun, bizde öyle temnni ediyoruz Very Happy

Razz Razz Razz Razz Razz
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: ...   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:49 pm

yav gs liler beceriksiz bjk liler acımasız değil bak gs lilere maçı acıyığ verecez
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:51 pm

Bize RealMadridle Milan da acıdı vaktiyle biliyo musun saki??? UEFA Kupasıyla Süper Kupayı biz emrahlık yaparak aldık...

Razz Razz Razz Razz Razz
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:55 pm

o dönemler geçti o dönemde takımınız gençti ama şimdi hakan şükür gelmiş 50 yaşına herifin evli torunu var:D:D:D ve hala kaptan
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 6:57 pm

Senin 50 dediğin 38 yaşında ayrıca gördünmü bilmem ama onun küçücük bi kızı var çok sevimli ve Hakan kaptan olmayı hakedecek kadar tecrübeli ve iyi bir oyuncu. O gavur takımına biz yenildiysek Hakan oynamadığı için belkide. Adam mis gibi oyun kuruyo, e tabi çekemeyince insan...

Razz Razz Razz Razz Razz
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:02 pm

bi futbolcunun 30 yaşına gelmesi yaşlanmış olması demektir adam fiyatları yaş büyüdükçe düşer hakan şu anda derbideki en yaşlı futbolcu kızı olması bi şeyi isbatlamaz adam çöktü biliyoruz hakanın bir zamanlar en ii futbolcu olduğunu ama o adam bitti
cmxgz
SÜPER MOD
SÜPER MOD
cmxgz

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:08 pm

bi kere simdi acıma yok kardesim sen ne acımasından bahseiyon BJK bu sene sampiyonlıga oynayacak ayrıca yas 30 bıtmez bu iş hagi gs ye geldıgınde 30 yasındaydı ve hiçte yaslı durmuyodu futbolda yas 38-39 a kadar gider dostum

En son tarafından C.tesi Eyl. 16, 2006 6:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:12 pm

yav bırak bu işleri gazi bilirim ben bak van nistelroy a herifi 34 yaşına getirdim adam bitti işte bi futbolcunun ömrü bu kadarronaldinho yu 30 yaşına getirdim tökezlemeye başladı herifin fiyatı iice düştü
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:14 pm

o zaman daha 39 a kadar yolu var canım Hakanın. Ayy ne goller attı o güzel kafasıyla cat
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:15 pm

cmci misin saki?
cmxgz
SÜPER MOD
SÜPER MOD
cmxgz

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:17 pm

olum sen oyun oynuyon senın saydıgın oyuncularda bı kere tucrube ve teknık olduktan sonra 38-37 ye kadar gıderler senın ronaldınho dedıgın adam tenıs topuyla bılek yapmıs futbol topuyla yaptıgı hareketlerın hepsını tenıs topuyla yapıyo once sen neden bahsedıyon

En son tarafından C.tesi Eyl. 16, 2006 6:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: ...   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:17 pm

sayılır tam olmasada menejerlik oynuyrus yani
cmxgz
SÜPER MOD
SÜPER MOD
cmxgz

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:19 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing sana gulup gecıyom Laughing Laughing Laughing
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:20 pm

cm çok sakat yaa ordan sadece futbolcu isimlerini öğrenebilirsin, ben oynamıyorum da abimden biliyorum, çankırısporu 1. lige çıkarmıştı düşünsene...
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:20 pm

banane bundan sen kendine gül Razz:P:P:P:tongue:tonguetonguetonguetonguegeekgeekgeekgeekgeekgeekgeekgeekgeekalbinoalbinoalbinoalbino
cmxgz
SÜPER MOD
SÜPER MOD
cmxgz

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:23 pm

hadi lan bilmiyon madem bilene mani olma
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:25 pm

ben 1. lige çıkarmayı bırak yenilgisiz bitiriyorum ligi
mcskop_1905
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:25 pm

cmxgz nin son yazdığı ban mıydı Mad Mad Mad Mad Mad
cmxgz
SÜPER MOD
SÜPER MOD
cmxgz

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:26 pm

sana deıl sakı ıle atısıyoz bız Wink Wink
xxsakixx
SÜPER MOD
SÜPER MOD
xxsakixx

bu söz çok güzel Empty
MesajKonu: Geri: bu söz çok güzel   bu söz çok güzel EmptyCuma Eyl. 15, 2006 7:31 pm

haha ne oldu

bu söz çok güzel
1 sayfadaki 1 sayfası